Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně

Lesní Lázně

Lesní Lázně jsou součástí resortu Legner Hotelu Zvánovice. Jednotlivé, zejména relaxační a beauty procedury Lázní, můžete využít v rámci Vašeho pobytu nebo i  samostatně bez ubytování. Jejich přehled najdete pod záložkou LESNÍ LÁZNĚ.

Pro speciálně zaměřené  pobyty ( rekondiční, preventivní apod. ) je připraven vždy celý program i s ubytováním. Ubytování můžete zvolit buď v hotelu nebo v komfortních Lesních apartmánech, které jsou pro uvedené pobyty doporučovány. Apartmány jsou vzdáleny cca. 90 m od hotelu, poskytují veškerý komfort a zároveň zaručují klidný a ničím nerušený pobyt.

Přehled pobytů naleznete pod záložkou LESNÍ LÁZNĚ nebo SPECIÁLNÍ NABÍDKY.

 

Lázně pro mladou mysl a zdravé tělo…

Zveme Vás do Lesních Lázní, které  se specializují na realizaci relaxačně ozdravných, rekondičních a preventivních pobytů. Všechny procedury připravuje tým pracovníků a spolupracovníků Lesních Lázní ať už se jedná o lékaře, fyzioterapeuty nebo terapeuty . Relaxační a ozdravné pobyty jsou připravovány tak, jak to vyžaduje zdravotní stav hosta. Součástí rekondičních a preventivních pobytů bývají kromě specializovaných terapií také relaxační procedury a  terapie probíhající v okolní přírodě, ať už se jedná o klimatoterapii Forest Walking program, dechová cvičení nebo cvičení pod širým nebem. Protože oblast patří do pásu lesů s celoročně nízkým obsahem škodlivin v ovzduší je doporučována nejen pro relaxaci a odpočinek, ale i jako vhodné prostředí pro osoby s dýchacími obtížemi.

Celý koncept Lesních Lázní vychází nejen z odborné péče, ale také z idey, že pro zvýšení účinku programů a terapií  je zapotřebí také příjemného prostředí, zdravého jídla a příjemné péče.

Filozofií pobytů s procedurami v Lesních Lázních je psychosomatický přístup k celkovému ozdravení organizmu. Stres v zaměstnání, v rodině nebo strach, to jsou faktory, které nás oslabují a v mnoha případech se stávají důvodem fyzických onemocnění. Terapeutickým cílem procedur je probuzení schopnosti organismu k samouzdravování a získání nové energie.

 

Do základní nabídky Lesních Lázní patří následující procedury:

  • klimatoterapeutické programy
  • rekondiční programy 
  • programy zdravého životního stylu
  • relaxační programy 
  • relaxační procedury a rituály -  relaxační masáže, aromatické masáže, masáže lávovými   kameny a medové masáže
  • rašelinové, bylinné, mořské, bahenní a hydratační koupele 
  • zábaly z mořských řas nebo bahenní zábaly
  • beauty programy - celotělové peelingy a  ošetření obličeje...


Součástí Lázní je také zdejší Lesní pramen, který má blahodárné účinky na celkovou detoxikaci organismu.


Lesní Lázně Hodnocení na booking.com

Telefon: +420 323 649 679 Dárkové certifikáty | Partneři
Rezervace: zvanovice@legner.cz © lesnilazne.cz

Registrace newsletteru:
odhlášení z newsletteru...