Bonus pro firmy

Listek

Speciální nabídky

Výborný catering a jedinečná nabídka resortu Lesní Lázně jsou samozřejmostí. V září a říjnu vám představíme naše produkty v rámci speciálního bonusu pro firemní akce všeho druhu.

Užijte si firemní teambuilding, meeting, workshop, event či školení naplno a ochutnejte to nejlepší z naší nabídky. Akce platí od 1. září do 31. října 2020 na všechny firemní a skupinové akce s ubytováním na 1 a více nocí.

Pro více informací & rezervace: dprochazkova@legner.cz

Akce

Prožijte víkend dle principů šinrin-joku v Lesních Lázních a objevte s námi tajemství japonské dlouhověkosti.

MIMOŘÁDNĚ ZVÝHODNĚNÉ CENY na pronájem prostor včetně ubytování a stravy v termínech říjen 2020 – březen 2021. Nabízíme krásné prostory vhodné pro cvičení jógy, meditace, nejrůznější pohybové workshopy, přednášky a mnoho dalšího. Lektor / pořadatel platí jen stravu, ubytování je zdarma.

Kontaktujte nás na DPROCHAZKOVA@LEGNER.CZ

Akce

Užijte si podzimní degustaci vín spojenou s relaxací a odměňte se za Vaši práci. Degustace vín či destilátů v kombinaci s relaxací v našem SPA patří mezi nejžádanější program pro malé i větší firemní akce. V resortu Lesní Lázně na Vás čeká nejčistší příroda Středočeského kraje, kouzelná samota Voděradských bučin, pravidelně větrané místnosti a vyhlášený catering naší restaurace s možností grilování.

Rezervujte ještě dnes na dprochazkova@legner.cz

Degustace vín

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím Další informace

^
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení