Dárkové poukazy

Listek

Obdarujte své nejbližší nezapomenutelným zážitkem

Darujte svým nejbližším, přátelům nebo spolupracovníkům čas relaxace a hýčkání prostřednictvím dárkového poukazu.

Dárkové poukazy vystavujeme v hodnotě od 2.000 Kč a lze je využít na ubytování a pobytové balíčky resortu Lesní Lázně včetně veškerých doplňkových služeb k ubytování, které náš resort poskytuje.

Dárkový poukaz si můžete objednat ZDE. Po připsání úhrady na náš bankovní účet, Vám bude poukaz automaticky zaslán na Vámi uvedený mail. V případě, že chcete zaslat poukaz přímo obdarovanému, zaškrtněte v rezervačním systému možnost „odeslat jako dárek“ a připojte věnování.

Dárkové poukazy vystavujeme i podnikatelským subjektům.

Objednat
DÁRKOVÝ POUKAZ

Poukaz není možné směnit za peníze, lze čerpat pouze na ubytování, pobytové balíčky a na doplňkové služby k ubytování (stravování, služby SPA), a to do doby vyznačené platnosti. Poukaz nelze uplatnit pouze na služby bez ubytování.

Platnost poukazu je 1 rok ode dne jeho zakoupení a nelze jí prodloužit. Po uplynutí doby platnosti není možné již dárkový poukaz využít.

Rezervaci dárkového poukazu doporučujeme udělat včas. V případě, že necháte rezervaci na posledních chvíli, nemusí být již dostupná ubytovací kapacita.

 

^
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE