Doplňkové RELAXAČNÍ PROGRAMY

Listek

Dopřejte svým zaměstnancům odpočinek a relaxaci. Rozmazlovat je u nás můžeme širokou nabídkou našich služeb, jejichž kombinace Vám s radostí připravíme na míru.

  • Procedury a rituály - zrelaxujte se po celodenním školení a dopřejte si voňavé koupele, masáže či rituály dle potřeb Vašeho těla i mysli. Pro firemní akce nabízíme zvýhodněné 60 minutové relaxační programy.
  • Lesní terapie - dechová cvičení, meditace, odpočinek a relaxace v krásném lesním prostředí pod vedením terapeuta – zapomeňte na stres města.
  • Programy se cvičením - jóga, pilates, pro zdravá záda. S radostí pro vaši skupinu připravíme program s různou frekvencí cvičení ve vámi požadovaných časech.
  • Nordic Walking pod vedením terapeuta s dechovým cvičením, které uvolňuje, odbourává stres a bolesti hlavy. Procházet budete překrásnou krajinou Voděradských bučin kříženou stezkami Ladovského kraje. Jeden z nejoblíbenějších doprovodných programů.
  • Specializované dechové cvičení - 40 min. během dne pro zlepšení koncentrace a psychické uvolnění budou inspirativním zážitkem pro všechny zúčastněné. Program vhodný i jako doplněk k zimním firemním akcím.

 

^
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE