O lesních lázních

Listek

Konferenční a relaxační resort – česká rodinná firma

Vítejte v Lesních Lázních

Unikátní lokalita, krásná příroda a široká nabídka služeb, to je resort Lesní Lázně

Přímé napojení na mikroregion Ladův kraj, překrásná příroda národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s nejstarším bukovým lesem ve střední Evropě, a přes to jen 30 km od Prahy. Objevte kouzelné místo uprostřed lesů a buďte v kontaktu s přírodou, která nám dává prostor klidu, využíváme její zdroje a suroviny, učíme se od ní. Buďte s námi "srdcem v lese"

Pobyt a zdravá aktivita v přírodě jsou prevencí mnoha psychosomatických onemocnění. Proto jsou relaxační pobyty v Lesních Lázních propojeným konceptem antistresových a uvolňujících masáží, příjemných koupelí, ale zejména lesních terapií a dalších klimatoterapeutických programů.

O nás

Lesní Lázně byly založeny jako rodinná firma již v roce 2003. Od samého počátku je nosnou myšlenkou celého konceptu Lesních Lázní prostor, kde se každá aktivita odehrává ve spojení s okolní jedinečnou přírodou. Rozlehlý přírodní areál nabízí prostor jak k relaxaci, tak k celé řadě sportovních a jiných aktivit.

Dlouhodobě se specializujeme na přípravu konferenčních a teambuildingových firemních akcí. Profesionální školení je možné uspořádat jak ve vnitřních prostorách Lesních Lázních (konferenční prostory pro 360 osob), tak v lesním altánu a i pro skupinové akce lze využít lesní terapie nebo jiné specializované programy.

 

^
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE