O lesních lázních

Listek

Konferenční a wellness resort – česká rodinná firma

Unikátní lokalita lesních lázní

Lesní Lázně ve Zvánovicích (Praha-východ) nejsou unikátní pouze širokou nabídkou služeb, ale i vzácnou přírodou, která je v celé své kráse obklopuje.

Přímé napojení na mikroregion Ladův kraj, překrásná příroda národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s nejstarším bukovým lesem ve střední Evropě, který objevilo již několik filmových producentů z různých koutů světa. Nejbližším pokladem je pak Lesní pramen, který jen umocní Vaše propojení s místní přírodou a svými blahodárnými účinky podpoří celkovou detoxikaci vašeho organismu.

Přeneste se do dob josefa lady

Díky tomu, že jsme součástí mikroregionu Ladův kraj a dbáme na dobré vztahy s místními statkáři, mají naši hosté jedinečnou možnost ochutnat to nejlepší z tohoto malebného kraje právě zde v Lesních Lázních, v našich “ladovských chaloupkách”.

Lesní terapie a umění ayurvédy

V Lesních Lázních klademe velký důraz na kontakt s přírodou, která nám dává prostor klidu, využíváme její zdroje a suroviny, učíme se od ní. Tento hluboký zážitek se snažíme prostřednictvím široké škály aktivit nabídnout všem, kteří touží po hlubším propojení s přírodou, těm, kteří porozuměli, že příroda dokáže léčit a měnit naše životy k lepšímu.

V Lesních Lázních se protíná energií pulzující příroda Voděradských bučin s nejlepší nabídkou holistických procedur vycházejících z lékařských poznatků západního světa, ale i z poznatků léčebného systému Dálného východu - ayurvédy.

O nás

Lesní Lázně byly založeny jako rodinná firma již v roce 2003. Od samého počátku je nosnou myšlenkou celého konceptu Lesních Lázní prostor, kde se každá aktivita odehrává ve spojení s okolní jedinečnou přírodou. To, co lidé vždy intuitivně cítili je, že příroda dokáže harmonizovat a léčit. V současnosti je tato skutečnost již vědecky prokázána a popsána. Nové poznatky ukazují, že pobyt v lese a kontakt s přírodou zlepšuje kvalitu spánku, snižuje krevní tlak a má pozitivní účinky na psychiku. Pobyt a zdravá aktivita v přírodě jsou prevencí mnoha psychosomatických onemocnění. Proto jsou relaxační pobyty v Lesních Lázních propojeným konceptem antistresových a uvolňujících masáží, příjemných koupelí, ale zejména lesních terapií a dalších klimatoterapeutických programů.

Protože majitelé se dlouhodobě specializují také na přípravu konferenčních a teambuildingových akcí, byly v Lesních Lázních vybudovány i konferenční prostory pro 360 osob. Jednotlivé firmy dnes podporují zdraví svých zaměstnanců, proto se koncept Lesních Lázní prolíná do všech skupinových a firemních setkání – profesionální školení je možné uspořádat jak ve vnitřních prostorách, tak v lesním altánu a také pro skupiny lze využít lesní terapie nebo jiné specializované programy.

Nezbytnou součástí jakéhokoliv typu pobytu je pak kvalitní jídlo. Proto je velmi dbáno na vysokou kvalitu surovin – velká část pochází od malých místních dodavatelů nebo z farem.

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím Další informace

^
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení