O lesních lázních

Listek

Konferenční a wellness resort – česká rodinná firma

Unikátní lokalita lesních lázní

Lesní Lázně ve Zvánovicích (Praha-východ) nejsou unikátní pouze širokou nabídkou služeb, ale i vzácnou přírodou, která je v celé své kráse obklopuje.

Přímé napojení na mikroregion Ladův kraj, překrásná příroda národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s nejstarším bukovým lesem ve střední Evropě, který objevilo již několik filmových producentů z různých koutů světa. Nejbližším pokladem je pak Lesní pramen, který jen umocní Vaše propojení s místní přírodou a svými blahodárnými účinky podpoří celkovou detoxikaci vašeho organismu.

Přeneste se do dob josefa lady

Díky tomu, že jsme součástí mikroregionu Ladův kraj a dbáme na dobré vztahy s místními statkáři, mají naši hosté jedinečnou možnost ochutnat to nejlepší z tohoto malebného kraje právě zde v Lesních Lázních, v našich “ladovských chaloupkách”.

Lesní terapie a umění ayurvédy

V Lesních Lázních klademe velký důraz na kontakt s přírodou, která nám dává prostor klidu, využíváme její zdroje a suroviny, učíme se od ní. Tento hluboký zážitek se snažíme prostřednictvím široké škály aktivit nabídnout všem, kteří touží po hlubším propojení s přírodou, těm, kteří porozuměli, že příroda dokáže léčit a měnit naše životy k lepšímu.

V Lesních Lázních se protíná energií pulzující příroda Voděradských bučin s nejlepší nabídkou holistických procedur vycházejících z lékařských poznatků západního světa, ale i z poznatků léčebného systému Dálného východu - ayurvédy.

O nás

Tomáš a Eva Legnerovi provozují Lesní Lázně ve Zvánovicích již od roku 2003 a jejich filozofie a vize se každým rokem jen prohlubuje. Od samého počátku je nosnou myšlenkou celého konceptu Lesních Lázní prostor, kde se každá aktivita odehrává ve spojení s okolní přírodou. Relaxační pobyty nejsou jen o masážích, koupelích nebo wellness rituálech, ale nabízí zároveň možnost meditace, cvičení a dalších klimatoterapeutických programů přímo uprostřed přírody. Postupnými investicemi se navíc podařilo vybudovat i konferenční prostory pro 360 osob. Koncept Lesních Lázní se prolíná i do všech skupinových a firemních setkání – školení je možné uspořádat jak ve vnitřních prostorách, tak v lesním altánu, u jídel, která se podávají při jakémkoliv typu pobytu je dbáno zejména na kvalitu surovin – velká část pochází od malých místních dodavatelů nebo z farem.

Tomáše a Evu můžete potkat v Lesních Lázních téměř každý den. Svou práci vnímají jako poslání a intenzivně pracují na tom, aby Lesní Lázně ve Zvánovicích stále byly oblíbeným a vyhledávaným místem.

“Už 15 let spojujeme náš život s nádherným místem uprostřed lesů. Náš syn, který se narodil v roce, kdy jsme Lesní Lázně začali rekonstruovat, je dnes již studentem. Za tu dobu se nám podařilo v resortu spolupracovat s výjimečnými lidmi, kteří nám v naší práci, někdy velmi náročné, pomáhají. Bez nich bychom nemohli naše plány uskutečňovat. Stále se vyvíjíme, prostor nás baví a inspiruje a máme velkou radost, když u nás naši hosté nachází výjimečné zážitky a pohodu.”

Tomáš a Eva Legnerovi

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím Další informace

^