Pobyty pro pedagogy

Listek

výjezdní zasedání, pracovní setkání, seminář nebo teambuilding

Resort Lesní Lázně je ideální volbou pro relaxační i pracovní pobyty pedagogických i nepedagogických pracovníků. Pravidelně realizujeme výjezdní porady, školení, semináře i teambuildingové programy zřizovatelů, ředitelů škol, učitelů, vychovatelů a ostatních pracovníků. Lesní Lázně Vám poskytnou to nejlepší zázemí pro Vaší akci. Konferenční prostory, restaurační salónky, vynikající catering, možnost grilování s posezením na letních terasách, relaxační programy v našem SPA, výběr teambuildingových a doporovodných programů, klid a krásné prostředí Voděradský bučin.

Relaxační pobyty pro učitele jsou ideální prevencí proti stresu, únavě a syndromu vyhoření. Veškeré pobyty lze hradit formou FKSP.

Pro bližší informace nás kontaktujte na recepce@lesnilazne.cz, nebo na tel. 323 649 679
Pro nezávaznou kalkulaci vyplňte následující poptávkový formulář. Do pole "další informace" uveďte podrobné požadavky k Vaší akci. Obratem Vám zašleme nabídku s nejlepší cenou pro daný termín.

Pobyty pro pedagogy

Poptávka

* *

*

osobních údajů.

 

^

Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE