Restaurace

Listek

Čerstvé dobroty z Ladova kraje...

Restaurace u mlýnského kamene

Restaurace U Mlýnského kamene, která je součástí resortu Lesní Lázně, je zaměřena na místní krajové speciality a tradiční českou a staročeskou kuchyni. Při přípravě jídel dáváme přednost především kvalitním sezónním surovinám od místních farmářů a pěstitelů.

Restaurace disponuje vnitřním i venkovním grilem s otevřeným ohněm, za hezkého počasí je možné posedět na příjemných venkovních kamenných terasách.

Kapacita restaurace dosahuje až 160 míst a je rozdělena do několika samostatných sektorů. Dvě venkovní kamenné terasy nabízí prostor až pro 120 osob a kapacita areálu pro venkovní cateringovou akci je až 500 míst.

Součástí restaurace je i rozlehlá pikniková louka, kde můžete za hezkých dnů trávit příjemné chvíle se svými nejbližšími.

Restaurace

Naše nabídka

Srdečně Vás zveme k nám do resortu Lesní Lázně, kde můžete bez problému zaparkovat a vydat se do okolních lesů na procházku a strávit tak příjemný čas v krásné přírodě.

Restaurace U Mlýnského kamene, terasa a na ní navazující rozlehlá pikniková louka je k dispozici jak hotelovým hostům, tak všem, kdo k nám zavítají třeba jen na výlet. Vychutnejte si oběd z naší stálé nabídky, denního menu či si dopřejte vychlazenou odměnu po procházce. Každý den pro Vás připravujeme chutnou domácí kuchyni, využíváme především sezónní suroviny od lokálních dodavatelů, což zajišťuje absolutní čerstvost a pestrost jednotlivých pokrmů.

Pravidelně pro Vás připravujeme i naše cukrářské speciality.

Nabídka restaurace

Gastronomický kalendář

Po celý rok pro Vás připravujeme naše víkendové speciály.

Na každý měsíc v roce je pro Vás připraveno speciální menu z těch nejlepších surovin. Menu z našeho gastronomického kalendáře servírujeme vždy od pátku do neděle v naší restauraci U Mlýnského kamene.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Gastronomický kalendář

Svatby, oslavy, večírky, společenské akce

Resort Lesní Lázně je ideální volbou pro uspořádání jakékoli společenské akce.

Svatba u nás je nezapomenutelným zážitkem.

V letních měsících si vychutnejte naše grilované speciality a k nim čerstvé saláty a objevte kouzlo našich piknikových košů. Pro ty, co si chtějí grilování užít se vším všudy, rozpálíme gril, naložíme maso, připravíme vše potřebné a vy si užijete úžasnou grilovačku třeba v našem altánu.

Svatby, oslavy

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím Další informace

^

Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení