Restaurace

Listek

Čerstvé dobroty z Ladova kraje...

Hotelová restaurace

Hotelová restaurace, která je součástí resortu Lesní Lázně, je zaměřena na místní krajové speciality a tradiční českou a staročeskou kuchyni. Při přípravě jídel dáváme přednost především kvalitním sezónním surovinám od místních farmářů a pěstitelů a masu, které pochází z českých chovů. Podpora kvalitních českých produktů je pro nás zcela zásadní.

Restaurace včetně venkovní terasy je určena výhradně našim ubytovaným hostům a zaručuje tak dostatek tolik potřebného klidu a soukromí.

V hotelové restauraci se denně podávají snídaně ubytovaným hostům v čase od 8:00 do 10:00 a v čase večeří je restaurace otevřená denně vždy od 17:00 do 21:00 hodin.

Polopenze v rámci pobytových balíčků se podávají od 18:00 do 20:00. Doporučená doba příchodu do restaurace je nejpozději do 18:30, jedině tak si nejlépe vychutnáte naše 3-chodové servírované menu, sestavené šéfkuchařem z těch nejlepších surovin.

Lehký oběd, svačina, snack, káva, čaj, alko i nealko nápoje, pivo, víno, zákusky atd. je Vám denně k dispozici v naší SÁMošce, která je otevřená od 10:00 do 21:00 hodin a najdete jí v prostoru recepce. Zapůjčit si zde můžete deskové a karetní hry, knížky, ale i batoh na neplánovanou procházku :-).

Catering pro firemní akce

V rámci firemních akcí nabízíme široký výběr cateringu, a to vždy v závislosti na požadavcích a finančních možnostech klientů.

Restaurace disponuje vnitřním i venkovním grilem s otevřeným ohněm, za hezkého počasí je možné posedět na příjemné venkovních kamenné terase, která přímo navazuje na restauraci.

Kapacita restaurace dosahuje až 120 míst a je rozdělena do několika samostatných sektorů. Dvě venkovní kamenné terasy nabízí prostor až pro 60 osob a kapacita areálu pro venkovní cateringovou akci je až 300 míst.

Součástí restaurace je i rozlehlá pikniková louka, kde v rámci firemních akcí nabízíme velmi oblíbenou možnost venkovního grilování. V rámci teambuildingu si tak můžete připravit vlastní oběd, nebo večeři.

Svatby, oslavy

 

^

Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE