Restaurace - terasa - louka

Listek

Využíváme sezónní suroviny od lokálních dodavatelů...

Srdečně Vás zveme k nám do resortu Lesní Lázně, kde můžete bez problému zaparkovat a vydat se do okolních lesů na procházku a strávit tak příjemný čas v krásné přírodě.

Restaurace U Mlýnského kamene, terasa a na ní navazující rozlehlá pikniková louka je Vám k dispozici každý den v týdnu. Vychutnejte si oběd z našeho denního menu či si dopřejte vychlazenou odměnu po procházce. Každý den pro Vás připravujeme chutnou domácí kuchyni, využíváme především sezónní suroviny od lokálních dodavatelů, což zajišťuje absolutní čerstvost a pestrost jednotlivých pokrmů.

V letních měsících si vychutnejte naše grilované speciality a k nim čerstvé saláty a objevte kouzlo našich piknikových košů. Pro ty, co si chtějí grilování užít se vším všudy rozpálíme gril, naložíme maso, připravíme vše potřebné a vy si užijete úžasnou grilovačku třeba v našem altánu.

Oslavy, večírky, svatby, pikniky, grilovačky... pro firemní i soukromé akce... to je restaurace U Mlýnského kamene :-)

Otevírací doba restaurace pro veřejnost.
Po dobu vládních opatření je restaurace pro veřejnost uzavřená. Výdejní okénko je v provozu denně od 11:00 do 19:00

Pondělí

zavřeno

Úterý až Čtvrtek

11.00 – 20.00

Pátek a Sobota

11.00 - 22.00

Neděle

11.00 - 19.00

Pro skupiny možnost prodloužení otevírací doby restaurace.
Večeře v rámci polopenze se podávají od 18.00 do 20.00 hod.

 

^
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE