Relaxační rituály

Listek

Užijte si to nejlepší z našeho SPA

Rituál dokonalé relaxace - Scen Tao

Tento rituál dokonale harmonizuje duši, tělo a mysl, přináší hluboké uvolnění. Zahrnuje harmonizující koupel Scen Tao a kombinaci masáže teplými lávovými kameny a tradičními masážními technikami používanými na Dálném východě. Program harmonizuje vnitřní svět a má antidepresivní účinky.

Scen Tao bez ošetření obličeje (90 min.)

1.490,- Kč

Scen Tao s ošetřením obličeje (120 min.)

2.190,- Kč

Rituál dokonalé krásy – Svět Moře

Tento rituál je určen pro krásu těla. Rituál zahrnuje solný peeling, koupel s mořskou řasou, A.C.E. luxusní zábal plný vitamínů pro Vaši pleť, který umožní pokožce znovu získat vitalitu a krásu. Uvolňující domasírování krému do celého těla uvolní každé napětí.

Svět Moře bez ošetření obličeje (90 min.)

1.990,- Kč

Svět Moře s ošetřením obličeje (120 min.)

2.690,- Kč

Ayurvédský rituál SHADIVA of India (120 min.)
Ayurvédský rituál absolutní relaxace a uvolnění, který je prováděn luxusním spa olejem. Rituál zahrnuje uvítací masáž a peeling chodidel a nohou, aktivaci marma bodů, peeling a masáž celého těla vonným olejem a ayurvédskou masáž obličeje a hlavy, která přináší úlevu a otevírá nové světy...

2.190,- Kč

Ayurvédská masáž celého těla Abhyanga (120 min.)
Ayurvéda je prastará věda Dálného východu a masáž v ayurvédě je vysoce ceněna pro preventivní a léčebné účinky. Ayurvéské masáže zlepšují spánek, zvyšují odolnost proti stresu, pozitivně působí na lymfatický systém a mají další blahodárné účinky. Ponořte se do hlubokého uvolnění a přijměte dar ayurvédské masáže.

2.990,- Kč

Levandulový rituál
pro harmonii vnitřní energie a odpočinek s reflexní masáží nohou… (90 min.)
Rituál začíná uvolňující koupelí s vřídelní solí a levandulí. Následuje masáž nohou teplým levandulovým olejem. Tato speciální terapie přináší odpočinek, odplavuje únavu a harmonizuje celé tělo… Rituál je zakončen masáží šíje pro dokonalý prožitek. Celou terapii provází vůně levandule a atmosféra klidu...

1.390,- Kč

Rozmazlující rituál růží,
který Vás očistí, hluboce uvolní a probudí ve Vás krásu a přitažlivost… (60 min.)
Rituál snoubící vůně a luxusní ingredience začíná zklidňující růžovou koupelí a pokračuje příjemným zjemňujícím růžovým peelingem.

1.190,- Kč

Rituál vinné révy
Při této příjemné a účinné kúře je využívána kosmetika s vinnou révou obohacená o unikátní komplex z myrtové pryskyřice a mátového kořene. Rituál zahrnuje peeling těla, který pokožku prokrví a očistí. Po krátkém osprchování následuje příjemná a uvolňující masáž olejem po které se budete cítit jako znovuzrození! Do problematických partií je vmasírován gel s výtažky z vinné révy proti celulitidě (60 min.)

1.390.- Kč

Regenerační a antistresový rituál se solí z Mrtvého moře
kúra zahrnuje koupel se solí z Mrtvého moře a s mandlovým olejem.. Následuje masáž horkými lávovými kameny, jejichž příjemné doteky harmonizují tělo i duši a odplavují únavu. (60 min.)

990,- KČ

Meduňkový rituál – rituál klidu a vůně
Meduňka je jednou z nejvíce uvolňujících a zklidňujících bylin. Už její jemná vůně přináší mimořádný odpočinek. Rituál začíná peelingem meduňkovou solí, která prozáří pleť a odplaví nejen napětí těla, ale i duše. Meduňková koupel prohřeje a uvolní každý sval. Následuje dlouhá masáž celého těla vonným olejem. (90 min.)

1.590,- KČ

Luxusní rituál s vonnými bylinnými měšci
Vůně uklidňující levandule provází celý rituál. Začíná levandulovou koupelí, která zklidní a odplaví stres. Následuje masáž obličeje a dekoltu přikládáním teplých bylinných měšců a následuje masáž nohou, která uvolní každý sval a napětí. (90 min.)

1.590,- KČ

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím Další informace

^
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení