Teambuilding

Listek

Společná zábava všechny spojuje a posiluje loajalitu.

Máme mnohaleté zkušenosti s pořádání týmových aktivit pro malé i velké skupiny. Prostředí hotelového resortu Lesní Lázně, jehož součástí je také rozsáhlý lesní areál, je ideálním místem pro pořádání teambuildingových programů po celý rok. Spolu s našimi dlouholetými obchodními partnery připravujeme více než stovku různých teambuildingových a outdoorových programů. Byli jsme součástí zrodu několika unikátních týmových her a aktivně se podílíme i na vývoji nových. Každý program je vždy profesionálně připravený, včetně zajištění supervize odborníka po celou dobu programu.

"Nejdražšími pracovníky nejsou ti, co mají nejvyšší plat. Nejdražší jsou neproduktivní lidé"

(John C. Maxwell)

INDOOR
aktivity

Více informací

OUTDOOR
aktivity

Více informací

Doplňkové
RELAXAČNÍ
PROGRAMY

Více informací

Co je Teambuilding:

Teambuilding je soubor společenských aktivit sloužících ke zlepšení společenských vztahů mezi zaměstnanci. Společné aktivity vedou k vytváření nových přátelství utužení těch stávajících a celkově ke zlepšení souhry celého pracovního teamu. Nabízíme velké množství společných aktivit, ve kterých si Vaši zaměstnanci vymezí role, zlepší nastavení společných cílů a společně vyřeší dané problémy mnohem snáze než dříve.

Fotogalerie - firmy a teambuildingové akce

 

^
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice ve Zvánovicích hodnocení

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE